All I've got left is an apple core. You can have that for free Rob.
Oh, hang on, I've got a packet of Instant Soup here, $2 with your own mug, $2.50 with a foam cup.
I can sell my collegues lunches, just looked in the fridge
Weight Watches Chicken Risotto $6
Tupperware full of Fruit $7
Diet Yoghurt $2
Unknown plastic bag of food. $3